מדוע הבית החכם הוא העתיד?

בעשור האחרון כולנו התרגלנו לניהול היבטים של חיינו באמצעות טכנולוגיה, החל מבנקאות מקוונת ועד לקניות מקוונות, האינטרנט הפך את החיים להרבה יותר נוחים. כעת מתרחשת מהפכה חכמה דומה בבית.

מהי טכנולוגיית בית חכמה? הבית החכם הוא מקום בו ניתן לשלוט דיגיטלית בכמעט כל היבט. פעמון הדלת שלך, התאורה שלך, ביטחון הבית שלך, חימום ומים... הכל עד סגירת הווילונות אפשר לעלות על הדעת להיות מנוטרים ומבוקרים מרחוק באמצעות טכנולוגיה.

What are the benefits of a smart home? Smart technology makes today’s smart home work much more smoothly and effectively, and can give you peace of mind that everything is working as it should, even if you are away for long periods of time. Some smart technology streamlines your home, reducing the need for windless wires and remotes to control TVs and music. Smart home tech that controls lighting and heating can make your home more comfortable, letting you switch on lights and warm your home remotely, so it’s perfectly ready for your return.

חלק מטכנולוגיית הבית החכם מתמקדת יותר באבטחה — מערכת אבטחה חכמה משולבת עבור הבית יכולה לאפשר לך לפקוח עין על מה שקורה מכל מקום שבו אתה נמצא. לדוגמה, אפשר גם לקנות מערכות השומרות על ביתך מפני סיכוני שריפה והצפה. הבית החכם מאפשר לך להרגיש יותר בשליטה ומודע טוב יותר על המתרחש בביתך.

איך עובד הבית החכם? ניתן להכניס את טכנולוגיות הבית החכם לביתך חלק אחרי חלק, בהתאם לסדרי העדיפויות שלך. אם פתיחת הווילונות רק על ידי קולך היא בראש סדר העדיפויות שלך, אז אפשר להתחיל רק עם זה! עם זאת, התנועה היא יותר ויותר לכוון טכנולוגיה משולבת המקשרת בין רכיבים שונים בבית שלך ברכזת אחת.

ההתפתחויות האחרונות בבית החכם. אחד מתחומי הפיתוח העיקריים היה הופעתן של מערכות בטיחות מים לבית. מערכות כמו GROHE Sense ו-GROHE Sense Guard יכולות להעניק לך שקט נפשי וקו הגנה ראשון מפני דליפות יקרות ומשבשות ונזקי מים. מערכת בטיחות מים מציעה מספר יתרונות.

חיישנים בבית יוכלו לגלות ולהתריע בפניך על שינויים ברמות הלחות כך שתדע שישנה בעיה הרבה לפני שהדליפה תיראה לעין. ניתן גם להשתמש בהם כדי להתריע על כל בעיה מרחוק באמצעות אפליקציית הבית החכם, כך שגם אם אתה הרחק מהבית אתה יודע בדיוק מה קורה. ניתן גם להשתמש במערכת כזו להפסיק את אספקת המים ברגע שתקבל התראה לגבי הבעיה- גם אם אתה לא בבית באותה העת. מכיוון שמניעת נזקי מים טוב יותר מתיקון, מערכות כאלה הן הפיתוח האחרון לבית החכם המסייע לבעלי בתים מנוסים לשמור על שליטה ללא מאמץ, לא משנה היכן הם נמצאים.

למידע נוסף על מערכת בטיחות המים GROHE Sense