ליהנות ממים בקיימות

לחסוך במים. לחסוך באנרגיה. לחסוך משאבים. כמה מטריד ועגום זה נשמע! עם זאת, רבות מהטכנולוגיות פורצות הדרך של GROHE מוכיחות שתחושת אחריות מעשית יכולה להיות ממריצה - לא רק לסביבה, אלא גם עבורך.

לקחת אחריות מרצון

Sustainability

האם בתקופה זו ובעידן זה מישהו עדיין יאפשר לליטרים של מים לא מנוצלים להישפך לביוב בזמן צחצוח שיניים? היום, המודעות שלנו לאופי היקר של אלמנט זה היא הרבה יותר מדי גדולה.

רק שלושה אחוזים מהמים של כדור הארץ ראויים לשתייה. עבור GROHE, השימוש החסכוני במודע של אנרגיה ומשאבים אינו רק אתגר, אלא גם תענוג גדול. זו הסיבה שאנחנו מתעלים את כל רוח ההמצאה שלנו לתכנון מערכות ברות קיימא. לדוגמה, טכנולוגיית ™ GROHE EcoJoy שלנו כבר מזמן הפכה לחלק מובן מאליו ברבים מהאביזרים והמקלחות שלנו. היא מסייעת לחסוך עד 68 אחוז מהמים הנמצאים בשימוש – ובאמת מצדיק את שמו.

כמובן, זה לא רק בחדר האמבטיה אלא גם במטבח ש-GROHE מתרגמת התחשבות אקולוגית פעילה לנוחות והרווחה שהמצפון שלכם יכול לחיות איתו. עכשיו, למשל, אתה יכול לנוח בשקט וליהנות מההנאה של מים רותחים זורמים ישר מהברז. הודות ל-GROHE Red®, אתה זקוק לפחות אנרגיה בסופו של דבר מאשר כשאתה מחמם מים בדרך המקובלת. ועם GROHE Blue®, אתה מפונק לעד בבחירה בין מים קרירים, שקטים ומים מוגזים מרעננים ללא משאית מלאה של בקבוקי מים מינרליים שצריכה לעשות את המסע לבית שלך. בדרך זו, אתה אפילו חוסך את האנרגיה של לסחוב אותם למעלה.

GROHE Watercare®

GROHE WaterCare®

GROHE WaterCare® היא הבטחה שאנחנו, יחד עם לקוחותינו, מבטיחים כדי לאבטח את עתידו של משאב טבעי יקר זה. כדי להשיג זאת GROHE נוקטת בצעדים רבים.

המוצרים שאנו מפתחים עבור לקוחותינו מבטיחים שימוש חסכוני במים ובאנרגיה מבלי להקריב נוחות.

כשני שלישים מצריכת המים במשקי בית פרטיים מיוחסים לחדרי אמבטיה עם שירותים או משתנה. עד כשליש מצריכת המים מתרוקנים לאסלה. טכנולוגיה סניטרית עכשווית, כגון טכנולוגיית ההדחה הכפולה שלנו, מסייעת לנו להשתמש בלפחות 50% פחות מים.

טכנולוגיית בר-קיימא של GROHE

GROHE EcoJoy

טכנולוגיית GROHE EcoJoy™ עוזרת לנו ולך לקיים את ההבטחה שלנו — אלא גם להמשיך ליהנות מהמים. טכנולוגיה זו כבר מובנית ברבים מהאביזרים והמקלחות שלנו כסטנדרט. היא ממזערת את הצריכה וממקסמת את הנוחות.

טכנולוגית אמבטיה חסכונית במים

למידע נוסף באתר האינטרנט של התאגיד שלנו

אנו משתמשים בקובצי עוגיות (Cookies) כדי לוודא שאנחנו נותנים לכם את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו וכדי לשפר את רלוונטיות התקשורת שלנו איתכם. אם תמשיכו לגלוש באתר שלנו, אנו נניח שאתם מסכימים לשימוש בעוגיות באתר GROHE IL. תוכלו למצוא מידע מפורט על אופן השימוש בעוגיות בדף הבא: : פרטיות