אודות GROHE

החברה

GROHE הספקית המובילה בעולם של כלים ואביזרים סניטריים ומותג גלובלי, מחויבת להציע מוצרים חדשניים וייחודיים עבור מים.

במשך עשורים רבים, GROHE כבר מחויבת לערכי מותג של טכנולוגיה, איכות, עיצוב וקיימות הממחישים כולם את המחויבות של GROHE ליצירת חוויה יוצאות דופן ולספק “Pure Freude an Wasser”. עם פעילויות ההנדסה, החדשנות והעיצוב שלה המעוגנות היטב בגרמניה, מוצרי GROHE נושאים את תג האיכות "מיוצר בגרמניה",שבסופו של דבר מחזקים את אמון הלקוחות במותג. כל המפעלים ברשת הייצור של GROHE מיישמים הנדסת ייצור בדיוק גבוהה כדי להבטיח עמידה בתקני GROHE הגבוהים בעקביות. בדרך זו מבטיחה GROHE כי מוצריה עומדים בדרישות הבלתי מתפשרות ביותר מבחינת טיב הביצוע והפונקציונליות.

במהלך עשר השנים האחרונות בלבד, ההצלחה של GROHE אושרה על ידי יותר מ -240 פרסי עיצוב וחדשנות וכן בשלושת המקומות הראשונים בין "החברות בנות קיימה המובילות בגרמניה לשנת 2015". פרויקטים בולטים רבים ברחבי העולם מצוידים במוצרי GROHE, המעידים על העדפת אדריכלים, מעצבים ומפתחים למותג.

בשנת 2014 GROHE הפכה לחלק מתאגיד LIXIL Group, חברה ציבורית הרשומה בבורסה של טוקיו. LIXIL היא המובילה בשוק העולמי של תעשיית הכלים הסניטריים וכן ספקית מובילה של חומרי דיור ובניין ביפן.

ערכי המותג שלנו

איכות, טכנולוגיה, עיצוב וקיימות. ארבעת ערכי מותג הממחישים את המחויבות שלנו ליצירת חוויות יוצאות דופן. אנו מציבים את הסטנדרטים שלנו גבוהה באופן קיצוני כדי להבטיח כי בכל פעם שאתה פותח ברז הערבול של GROHE או נכנס למקלחת של GROHE תוכל לחוש את ההבדל.

GROHE Headquarter in Düsseldorf

GROHE Group Website

Visit the GROHE Group website for facts and figures about the company as as well as information for Investors, Press, Supplier and International Project Planner.

אנו משתמשים בקובצי עוגיות (Cookies) כדי לוודא שאנחנו נותנים לכם את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו וכדי לשפר את רלוונטיות התקשורת שלנו איתכם. אם תמשיכו לגלוש באתר שלנו, אנו נניח שאתם מסכימים לשימוש בעוגיות באתר GROHE IL. תוכלו למצוא מידע מפורט על אופן השימוש בעוגיות בדף הבא: : פרטיות