פרטיות

GROHE

אנחנו ב- GROHE מעריכים את העניין שלכם בחברה ובמוצרים שלנו. אנו לוקחים ברצינות רבה את ההגנה על פרטיותכם בזמן שאתם משתמשים באתרים שלנו . בחלק הבא אנו שמחים ליידע אתכם בנוגע לאיסוף נתונים אנונימיים ואישיים.

איסוף נתונים אנונימיים

באופן כללי, אתם יכולים לבקר באתר שלנו מבלי לחשוף בפנינו מידע אישי. כפי שנפוץ בכל אתרי האינטרנט עם זאת, השרת המאחסן את האתר שלנו אוסף באופן אוטומטי מידע עליכם בעת שאתם נכנסים לאתר שלנו (להלן "יומני שרת אינטרנט"). שרת האינטרנט אוסף באופן אוטומטי מידע מסוים כגון כתובת ה-IP שלכם, את התאריך והשעה שבמהלכם ביקרתם באתר, את דפי המשנה בהם ביקרתם, דפים בהם ביקרתם בעבר, הדפדפן שבו אתם משתמשים, מערכת ההפעלה שבה אתם משתמשים או שם הדומיין וכתובת ספק האינטרנט שלכם. אם אחד מדפי האינטרנט שלנו משתמש בעוגיות, שרת האינטרנט מאחסן גם את המידע הזה.

איסוף ועיבוד של נתונים אישיים

GROHE אוספת נתונים (למעט בהקשר של יומני שרת אינטרנט) ממך רק במידה ותספק לנו את המידע זה מרצון כדי להשתמש באחד מהשירותים שלנו (למשל הזמנת מידע אינפורמטיבי, פניות, תהליכים הקשורים למוצר, תוכניות שותפים). נתונים אלה מעובדים ו/או משמשים אך ורק לצורך אספקת השירות המסוים. במידה ונחוץ כדי לספק לכם שירות מסוים, הנתונים שלכם עשויים בנוסף להיות מועברים לחברות קבוצת GROHE. במידת הצורך, יתכן כי ספקי השירות יוזמנו על ידינו כדי לבצע את השירות המבוקש (למשל משלוח מידע אינפורמטיבי, לספק פתרונות טכניים). ספקי שירותים אלה מחויבים גם לתקנים החוקיים המקומיים ונדרשים על ידי GROHE להגן על הנתונים שלכם ולהבטיח כי המידע לא יימסר לגורמים לא מורשים ומאובטחים על פי התקנים החוקיים.

הנתונים האישיים שלכם לא יישלחו לצדדים שלישיים אחרים.

מעקב

Google Analytics

אתר זה משתמש ב- Google Analytics, שירות ניתוח אינטרנט המסופק על ידי Google, Inc. ("Google "). Google Analytics משתמש ב"עוגיות ", שהן קבצי טקסט הממוקמים במחשב שלך, בכדי לעזור לאתר לנתח את אופן השימוש של המשתמשים באתר. המידע שנוצר על ידי העוגיה לגבי השימוש שלכם באתר (כולל כתובת ה- IP שלכם) יועבר לאחסון בגוגל בשרתים בארצות הברית. במקרה של הפעלה אנונימיית של ה- IP, גוגל תקצץ/תהפוך לאנונימי את השמינייה האחרונה של כתובת ה- IP עבור מדינות החברות באיחוד האירופי כמו גם עבור גורמים אחרים שותפים להסכם האזור הכלכלי האירופי. Only in exceptional cases, the full IP address is sent to and shortened by Google servers in the USA. מטעם ספק האתר, גוגל תשתמש במידע זה לצורך הערכת השימוש שלך באתר, עריכת דוחות על פעילות האתר למפעילי אתרים ואספקת שירותים אחרים הנוגעים לפעילות באתר ושימוש באינטרנט לספק האתר. גוגל לא תשייך את כתובת ה- IP שלכם לנתונים אחרים שבידי גוגל. אתם רשאים לסרב לשימוש בעוגיות על ידי בחירת ההגדרות המתאימות בדפדפן שלכם. עם זאת, יש לשים לב שאם תעשה זאת, ייתכן שלא תוכלו להשתמש בפונקציונליות המלאה של אתר זה. יתר על כן, תוכלו למנוע את האיסוף והשימוש של גוגל בנתונים (עוגיות וכתובת IP) על ידי הורדה והתקנה של פלג אין של הדפדפן הנמצא תחת https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en-GB.
Youאתם יכולים לסרב לשימוש ב- Google Analytics על ידי לחיצה על הקישור הבא. במחשב מוגדרת עוגייה לביטול הסכמה המונע איסוף נתונים עתידי בעת ביקור באתר זה: <a href= "javascript:gaOptout () ">השבת את Google Analytics</a> מידע נוסף בנוגע לתנאי השימוש ופרטיות הנתונים ניתן למצוא בכתובת http://www.google.com/analytics/terms/gb.html או בכתובת https://www.google.de/intl/en_uk/policies/. שימו לב שבאתר זה מתווסף קוד "anonymizeIp" ל-Google Analytics בכדי להבטיח אוסף אנונימי של כתובות IP (מה שמכונה מיסוך IP).

עוגיות

עם ביקורך הראשון באתר GROHE, תקבל הודעה מפורשת על השימוש שלנו בעוגיות. תהיה לכם שליטה מלאה על האופן שבו אתם רוצים לחוות את אתרי GROHE. אנו משתמשים בעוגיות רק כדי להקל עליך להשתמש באתרים שלנו. נתונים אישיים עשויים להישמר בעוגיות בדפים בודדים אם הסכמתם לכך במפורש מראש על מנת למשל, כדי לחסוך מכם את הצורך להכניס מחדש לנתוני גישה. אתם יכולים באופן עקרוני לגשת גם לכל המידע באתרי האינטרנט שלנו אם ניטרלתם את העוגיות בדפדפן האינטרנט שלכם. עם זאת, אם תדחו את העוגיות, פונקציונליות ההצעות שלנו עשויה להיות מוגבלת.

זכויות הנוגעים בדבר

על פי בקשה, נודיע לכם כמובן אם איחסנו נתונים אישיים עליכם, ואם כן, אילו נתונים. כל הנתונים יאוחסנו בהתאם לדרישות משפטיות (למשל תקופות שמירה חוקיות). באפשרותכם לבטל את הסכמתכם לשמירת הנתונים האישיים שלכם שניתנים בדף הרלוונטי בכל עת על-ידי שליחת הודעה קצרה.

מידע נוסף

כחברה גלובלית, אנו מפעילים מספר אתרי אינטרנט ברחבי העולם. כל המידע שאתם שולחים לאחד מאתרי האינטרנט שלנו בכל מדינה יכול להיות מועבר אלקטרונית לשרת עבור אחד מהאתרים האלה במדינה אחרת. ניתן להשתמש במידע זה, לשמור או לעבד אותו במדינה שאינה זו בה הוא הוזן. הנתונים האישיים שלכם יישמרו ויעובדו לפחות בהתאם להוראות הגנת הנתונים של המדינה שבה האתר מופעל. במקרים מסוימים, עבור מדינות עם תקנות להגנה פחות מוגדרות לגבי נתונים, ניתן ליישם גם את הדרישות של חוק הגנת הנתונים הפדרלי הגרמני.

שאלות והצעות להגנת נתונים

אם יש לכם שאלות או הצעות בנושא הגנת נתונים, אנא צרו קשר עם הממונה הארגוני שלנו להגנת הנתונים :

Michael Cruickshank
GROHE Holding GmbH
Feldmühleplatz 15
40545 דיסלדורף, גרמניה
דואר אלקטרוני: dataprotection@grohe.com

סטטוס

ינואר 2017

אנו מציינים כי בעתיד עקב דרישות חוקיות או אחרות הצהרה זו עשויה להיות נתונה לשינויים. אנא ודאו כי אתם מעודכנים באופן קבוע על הסטטוס הנוכחי.

אנו משתמשים בקובצי עוגיות (Cookies) כדי לוודא שאנחנו נותנים לכם את החוויה הטובה ביותר באתר שלנו וכדי לשפר את רלוונטיות התקשורת שלנו איתכם. אם תמשיכו לגלוש באתר שלנו, אנו נניח שאתם מסכימים לשימוש בעוגיות באתר GROHE IL. תוכלו למצוא מידע מפורט על אופן השימוש בעוגיות בדף הבא: : פרטיות