בהירות. עדינות. קלות מסוימת של מגע.

יופי טהור ביותר

אלה התכונות שמאפיינות את Essence. עם כל מה שאתם צריכים כדי ליצור מקום של רגיעה והתבוננות - החל מכיורים ואסלות וכלה באמבטיות פרי סטנדינג - קולקציית Essence מושלמת למי שרוצה חדר רחצה בסגנון ספא ביתי. הפרופילים העדינים והקווים הטבעיים של קולקציית Essence אידיאליים ליצירת שילוב מרגיע ומעניקים מרחב נשימה לחדר הרחצה . Essence חוזר ליסודות עם עיצובו הנקי והאטרקטיבי בנוסף לתכונות חדשניות שתיהנו מהן יום אחרי יום.

עלון GROHE ESSENCE

תחגגו חדר רחצה מושלם עם Essence

לסדרת Essence החדשה יש את כל הדרוש כדי ליצור שילוב נקי אלגנטי ומודרני בחדר רחצה. הקולקציה כוללת שלושה גדלים של יחידות אמבטיה עם אופציית תלייה על קיר, כמו גם אסלות רגילות ואסלות בידה עומדות, או תלויות לפי בחירה. כולם עם אותם קווים עדינים ואורגניים של אמבטיות Essence. כל מוצר תואם באופן מושלם לברזים ואביזרים מסדרות Atrio, Plus, Essence ו-Lineare של GROHE ומאפשר ליצור שילוב הרמוני בקלות.

עיצוב נקי ואלגנטי

קולקציית כלים סנטריים GROHE Essence מגיעה עם תכונות חכמות ואלגנטיות המציגות את האתוס העיצובי של הקולקציה עד פרטיו האחרונים. הפרופיל הדק (17 מ"מ) של הכיורים מעניק מראה קליל ועדין, מושלם כדי ליצור חלל מרגיע. בנוסף, חור הניקוז העליון ממוקם בחוכמה בצד הפונה אל הברז לקבלת מראה חלק לחלוטין.

נוחות וקלות הן הסטנדרט

כיאה למראה הנקי והמודרני שלהם, כל מוצר בקולקציית GROHE Essence תוכנן עם תכונות שימושיות שנועדו לעשות את החיים קלים יותר. טכנולוגיית rimless ללא תעלה שאינה משאירה לחיידקים שום מקום כדי להסתתר, מבטיחה היגיינה ותחזוקה קלה.

קולקציית ESSENCE CERAMICS

אמבטיות ESSENCE - הפכו את שעת האמבטיה למקור היופי

שימו רגיעה וסגנון פיסולי במרכז חדר הרחצה שלכם עם אמבטיית Essence Ceramic. כל אמבטיה מעוצבת בקווים קלים ונקיים ומיועדת להשתלב בהרמוניה מושלמת עם שאר הקולקציה. מאמבטיות סטנדרטיות ועד אמבטיות פרי סטנדינג הראויות לספא ביתי, כולן נועדו כדי להביא לכם את אזור הרחצה האולטימטיבי.

Product range

טכנולוגית GROHE

PUREGUARD

נשאר לבן ונוצץ - אין שום סיכוי לחיידקים וללכלוך

טכנולוגיית rimless ללא תעלה

לא משאירה לחיידקים מקום כדי להסתתר

מושב סגירה רכה

עדין ושקט

מושב שחרור מהיר

הסרה קלה לניקוי קל

עם ההתאמות המושלמות שלנו תהיו בטוחים כי הכל ישתלב באופן נאות

שפה עיצובית עקבית ושימוש ארגונומי חיוניים בכדי להפוך את חדר הרחצה שלכם למקום של רגיעה אמיתית. באמצעות ההתאמות המושלמות שלנו, יצרנו קולקציות מתואמות כדי לספק פתרון מלא לחדרי רחצה.

Essence New

Essence New

View Collection
Lineare New

Lineare New

View Collection
Atrio New Classic

Atrio New Classic

View Collection
Arena Cosmopolitan

Arena Cosmopolitan

View Collection