חופש הבחירה -קולקציית הצבעים של GROHE

GROHE יצרו מגוון צבעים וגימורים מאורגן בקפדנות לכל נקודות המגע בחדר האמבטיה. לא משנה מה סגנון החתימה שלכם, יש צבע של GROHE שהופך את החזון שלכם למציאות, עם עקביות אמיתית לרוחב כל אלמנט, החל מברזים למקלחות ועד לפרטים של אביזרי ולחצני ההדחה. בכך אנו הופכים את התוכנית שלכם לחלקה לחלוטין. שום דבר לא נותר

מקרה הבחירה תלוי בכם לחלוטין, נותן לכם חופש מוחלט לעצב חדר אמבטיה המגלם ללא מאמץ את האני האמיתי שלכם.

GROHE PVD - ללא תחרות, קשה ועמיד לשריטות

משטחים שעשויים לשרוד, החל ממט יקר ועד לנוצץ כמו יהלום

ברזי GROHE מיוצרים כדי להיראות יפים לעשרות שנים כפי שנראו ביום שהתאהבתם בהם לראשונה. המתכון המיוחד שלנו להצלחה טמון באיכות פני השטח שלנו לאורך זמן. GROHE משתמשת בטכנולוגיה העדכנית ביותר כדי לספק גימורים באיכות יוצאת דופן. תהליך ציפוי אדים פיזי (PVD) מבטיח שהרכב השטח הוא פי שלוש יותר קשה, נותנת גימור זהב בוהק או פלדת אל חלד מתוחכמת. מלבד היותו קשה יותר, פני השטח גם עמידים בפני שריטות פי עשרה, כך שניתן יהיה לאהוב אותם לאורך כל החיים.

טכנולוגית ה-PVD המתקדמת שלנו מביאה את הצבעים החדשים שלנו לחיים

למצוא את ההתאמה המושלמת שלכם

בחדר האמבטיה GROHE שום דבר לא נשאר למזל. זו הסיבה שיצרנו Perfect Match — כדי להוציא את הניחושים מתוך התאמת הברז הימני לקרמיקה הנכונה. מעצבי הבית של GROHE בדקו מאות שילובים לפי שלושה קריטריונים - אסתטיקה, נוחות למשתמש ותפעול חופשי מהתזות. זה כל כך קל שאתם צריכים לעשות רק בחירה אחת קלה - עבור התאמה מושלמת.

Product range