מערכת בטיחות מים לעסק ולנכס שלך

GROHE SENSE ו-SENSE GUARD: מערכת בטיחות מים לעסק ולנכס שלך

ניהול עסק או בעלות על נכס כרוך בהרבה אחריות ורשימה ענקית של דברים שיש לדאוג להם. אז למה לא למחוק דבר אחד מהרשימה? עם מערכת בטיחות מים חכמה ניתן להגן על הרכוש שלך מפני ההשפעות ההרסניות של נזקי מים ולהשקיע בקצת שקט נפשי.

לנזקי מים והצפות יכולים להיות השפעות עצומות על עסקים. לא רק העלות של מלאי, מתקנים ואביזרים ניזוקים, אלא גם הזמן הדרוש כדי לתקן את נזקי המים אשר יכול לקחת ימים, או אפילו שבועות כדי להתייבש לפני התחלת התיקונים. עבור בעלי בתים זה יכול להתבטא בשיבוש מהעברת הדיירים לדיור חלופי בזמן ביצוע תיקונים. כמובן נזקי מים והצפות עלולים לגרום לסיכונים בריאותיים ולבטיחותם של עובדים ולקוחות.

אפילו חמור מכך, דליפות מים ונזקי מים יכולים לגרום לאובדן שעות עבודה יקרות! זו הסיבה שכל בעל עסק או נכס חכם ישקול להוסיף מערכת בטיחות מים חכמה שיכולה להתריע בפניו על כל בעיה מידית ואפילו להפסיק את אספקת המים מרחוק לפני שדליפת מים תהפוך לאסון מסחרי יקר.

עסקים קטנים, חנויות, מסעדות — אין יותר ימי עסקים אבודים עקב נזקי מים

לא רק שדליפת מים תגרום להוצאות לנכס והמלאי, בנוסף היא תגרום לך לסגור את העסק למשך כמה ימים! עם מערכת בטיחות המים של GROHE, ניתן להימנע ממצבים לא נעימים כאלה על ידי גילוי דליפת המים והפסקת המים אוטומטית לפני גרימת נזק משמעותי.

חיישן המים GROHE Sense ו- GROHE Sense Guard מתאימים לסביבות עסקיות, תלוי במספר חדרי האמבטיה וחללי המטבח.

נכסים עם מספר מוגבל של מכשירים סניטריים:

  • יחידת חנות,
  • יחידה משרדית קטנה יותר,
  • מסעדה,
  • משרד רופא,
  • ומקרים דומים אחרים.

אדם אחד השולט בזרימת המים יכול לקבל החלטה על הפסקת המים, ללא השפעה שלילית נוספת על העסק. השליטה במערכת המים מתבצעת מרחוק באמצעות אפליקציית סמארטפון.

צור קשר לקבלת פתרון שמתאים לצרכים שלכם

אתרי בנייה — אין יותר נזקי מים עקב טעויות התקנה

אתר הבנייה נותר ריק למשך הלילה ונניח שנעשתה טעות בהתקנת צנרת ואביזרי מים ופתאום מים דולפים למשך מספר שעות לפני שניתן יהיה לעצור אותם. נוצר מצב של חומרים הרוסים צריכים להיות מוחלפים, כיסוי הוצאות נוספות ועיכוב בלוח הזמנים של הבנייה. באמצעות GROHE Sense Guard ניתן למזער את דליפות המים על ידי סגירה אוטומטית לפני שהם גורמים לנזק מסיבי.

GROHE Sense Guard כולל הגנה אוטומטית במקרים של פיצוץ בצינור וזרימת מים מופרזת — בקר המים החכם מסוגל לזהות אירועים אלה ויסגור את המים באופן אוטומטי. גם ללא חיבור Wi-Fi, המכשיר מספק פונקציונליות בסיסית זו כאשר מחובר לחשמל ומותקן על צינור המים.

צור קשר לקבלת פתרון שמתאים לצרכים שלך

בעל נכסים- הגן על ערך הנכסים שלך על ידי הגבלת נזקי מים

האם אתה בעל נכס מסחרי או למגורים? יתכן שכבר ציידת אותו בגלאי עשן כדי לגלות את גורם השריפה מבעוד מועד ולהימנע מנזק משמעותי. מה דעתך ללכת צעד קדימה ולהגן על הנכס שלך באמצעות מערכת בטיחות מים? ברגע שמים דולפים בבניין ולמשך שעות ואף ימים ולפני שהדליפה מתגלה ומופסקת, היא יכולה להשאיר השפעות שליליות, משמעותיות וארוכות טווח על הבניין. עם מערכת בטיחות מים של GROHE, המים מופסקים באופן אוטומטי כאשר דליפת מים מתגלה, לפני שהיא עלולה לגרום לנזקי מים משמעותיים.

שים לב שמערכת בטיחות מים של GROHE יכולה לעת עתה להיות מותקנת רק על נכסים שבהם גודל המתקנים הסניטריים דומים לאלו שבבית משפחתי בודד.

צור קשר לקבלת פתרון שמתאים לצרכים שלך