מערכת אבטחת מים לכל בית

בעל בית או דייר?

No matter if you are a homeowner or a tenant, for each case GROHE offers you a solution to increase the water security of your home and avoid unwanted and costly water damage.

Whether leaks from household appliances, the shower, toilet or sink, frost causing burst pipes, or even a problem with your neighbour’s property, anywhere that you use water in the home can be vulnerable to water damage.

הדבר הגרוע ביותר עם דליפות מים הוא שדליפות קטנות יכולות להיעלם מהעין למשך ימים, שבועות ואפילו חודשים ולגרום לנזק הדרגתי ולבעיות לחות לפני שמבחינים שמשהו לא בסדר.

That’s why protecting your home with a smart home system that monitors your water useage and any changes in humidity levels is such a helpful development. With GROHE Sense and GROHE Sense Guard you can install a complete smart home system for water security, one that keeps you informed and in control, any time, and anywhere.

חיישן מים חכם GROHE Sense- גילוי דליפת מים בבית.

GROHES Sense, חיישן מים חכם מופעל סוללה, שניתן למקם באופן גמיש בחדרים ובמקומות אחרים בתוך כל בית, לא משנה אם אתה בעל בית או דייר. אם מתגלה דליפת מים, אתה מקבל התראה אוטומטית כך שתוכל לעצור אותה לפני שיתרחש נזק מים.

העיצוב החלק והמינימלי של חיישן המים של Sense פירושו שהוא יתאים בצורה לא בולטת בכל חדר בו עלולה להיווצר דליפת מים- ועם המאריך מוגדר וקבוע אפילו במקומות שקשה להגיע אליהם. אידיאלי למטבחים, חדרי אמבטיה, מרתפים, או כל אזור אחר פגיע לנזק מים.

למידע נוסף אודות GROHE Sense

בקר מים GROHE SENSE GUARD-התקנה על צינור המים הראשי.

GROHE Sense Guard, בקר מים חכם אשר סוגר באופן אוטומטי את המים במקרה של גילוי דליפת מים ועוקב אחר צריכת המים, חייבים להתקין על צינור המים הראשי. מכשיר בית חכם זה מותקן על הצינור אחרי מד המים ולכן יש צורך בגישה לצינור המים הראשי.

אנו ממליצים לדיירים לקבל הסכם מבעל הבית לפני התקנת המכשיר, היות והתקנה זו משנה באופן קבוע את מערכת הצנרת.

למידע נוסף אודות GROHE Sense Guard

מקרים רבים של נזקי מים שזוהו בזמן

רציתי בטיחות נוספת, במיוחד מכיוון שאנו גרים בבית ישן. רק למקרה שמשהו יקרה.

אנדרה וופרס, גרמניה

קראו סיפורים של משתמשים במוצר