Select your interest

מאפייני המוצר

תרגיש את היתרון עם התכונות, הפונקציות והגימורים החדשניים

תכונות חדשניות - כיורי GROHE מגיעים עם תכונות חכמות שבעזרתן שטיפת כלים הופכת למטלה קלה יותר. הכיורים שלנו קלים לניקוי, מפחיתים את רעש המים ואפילו מגיעים עם מתקן פסולת הנשלט מרחוק. פשוט בחר בחומר, גודל, סגנון וצבע שאתה מעדיף.

רגעי האמת

GROHE QuickFix

התקן את הכיור בקלות עם מערכת GROHE QuickFix שלנו. רוב הכיורים גם ניתנים להיפוך מלא בזכות חורים לברזים שחוררו מראש.

GROHE Whisper

ששש! הודות לתערובת הדחוסה של קוורץ ואקריליק, כיורי קומפוזיט של GROHE מפחיתים למינימום את הרעש ממים זורמים ומטיפול בסירים.

מאפייני המוצר

מתקן פסולת המאפשר טיפול קל

מתקן פסולת אוטומטי ולחצן "דחוף כדי לפתוח" האופציונלי פירושם שלעולם לא תצטרך להכניס את ידיך למים מלוכלכים.

קערות גדולות

יותר מרחב תמרון - בזכות טכניקת יציקה ממוחשבת וחדשנית , כל הכיורי קומפוזיט של GROHE כוללים קערות ללא תפרים ובעלות עומק נדיב של 20 ס"מ לפחות. בנוסף, הכיורים מספקים מקום מקסימלי כדי לשטוף סירים גדולים ולמלא אגרטלים בקלות.

חומר

כיורי קומפוזיט של GROHE מציעים עמידות ותפקוד מעולה. הקומפוזיט שלנו כולל 80% קוורץ מעורב עם שרף אקרילי לקבלת חומר עם עמידות מעולה. החומר עובר תהליך מיוחד של יציקה ממוחשבת, ובכך יוצר כיורים עמידים ביותר בפני חום, מכות, שריטות וכתמים. בנוסף, צבעו לא דוהה באור UV, כלומר הוא ישמור על מראה יפה, כמו גם על הביצועיי הפרימיום שלו. אנחנו בטוחים שתאהב את המשטח הקטיפתי הנקי מנקבוביות, בנוסף להיותו היגייני וקל לניקוי. לביטחון נוסף, כל הכיורים של GROHE מגיעים עם אחריות לחמש שנים, ממש כמו הברזים שלנו.

עמידות לחום

מחבתות חמות? אין בעיה. כיורי קומפוזיט של GROHE חסינים לחום עד 280 מעלות, כדי להבטיח עמידות גבוהה.

עמידים בפני שריטות

קודם כל פרקטיות - הכיורים מייוצרים מקומפוזיט מוצק בלבד וכתוצאה מכך הם עמידים בפני שריטות ומבטיחים לשרת אותך זמן רב יותר.

עמידים בפני כתמים

פרקטיים כמו שהם יפים, כיורי קומפוזיט של GROHE עמידים בפני כתמים ושומרים על יופיים לאורך זמן.

בטוחים ב- 100% למגע עם מזון

תיהנה מביטחון מלא להשתמש במטבח שלך כפי שאתה רוצה - כיורי קומפוזיט של GROHE בטוחים ב- 100% למגע עם מזון ומאפשרים לבצע את ההכנות בדרך קלה והיגיינית.

אינם דוהים באור UV.

תן לאור השמש להיכנס! הקומפוזיט שאנחנו משתמשים לא ידהה באור UV, וכך יישמר המראה החדש של הכיור וצבעו יישאר אמין למקור.

תהליך הייצור

אוסף הכיורים של GROHE מכסה את כל האפשרויות, החל מדגמים בסיסיים ועד עיצובים מתוחכמים מינימליסטיים. תהליך הייצור החדשני עובד יד ביד עם חומר קומפוזיט קוורץ העמיד, במטרה לייצר כיורים חזקים ועמידים.

כל אחד מהכיורים מיוצר באמצעות תהליך יציקת פולימר ממוחשב. זה מבטיח אחידות מלאה של הצבע וגימור קשיח ללא תפרים וללא ציפוי. תהליך היציקה פירושו שכל הכיורים מציעים עומק נדיב של 20 ס"מ מינימום ובזכות חומר קומפוזיט הדחוס, תגלה גם שכיורי GROHE מפחיתים באופן משמעותי את הרעש ממים זורמים.

איכות לכל החיים

השתמש בכיור שלך בביטחה. המוניטין של איכות המוצרים של GROHE מתפרס על כל הכיורים בסדרה שלנו. כיורי קומפוזיט שלנו מציעים עמידות, תפקוד מעולה ומשטח חלק ונקי מנקבוביות. זהו משטח היגייני וקל לניקוי שיוצר תחושה של קטיפה שתענוג לגעת בה.

חומר קומפוזיט הסופר קשיח שלנו כולל 80% קוורץ מעורב עם שרף אקרילי. החומר עובר תהליך מיוחד של יציקה ממוחשבת ובכך יוצר כיורים עמידים ביותר בפני חום, מכות, שריטות וכתמים. בנוסף, צבעו לא דוהה באור UV, כלומר הוא ישמור על מראה יפה, כמו גם על הביצועי הפרימיום שלו. לביטחון נוסף, כל הכיורים של GROHE מגיעים עם אחריות לחמש שנים, ממש כמו הברזים שלנו.

5 שנות אחריות

סוגי התקנה

בחר בין שני סוגי התקנה לקבלת המראה המדויק שאתה חפץ בו.

TOPMOUNT

התקנה עליונה

מראה מובנה מסורתי עם קצוות בגובה 8 מ"מ. ההתקנה נעשית בעזרת מהדקים (למעט דגמים 31653, 31654, 31655 ו- 31648 - סיליקון בלבד).

UNDERMOUNT

התקנה תחתונה

מותקנים מתחת למשטח העבודה לקבלת מראה נקי ועכשווי. התקנה בעזרת מהדקים

ניקוי כיורי קומפוזיט

קל לשמור על ניקיונו של כיור הקומפוזיט שלך. ביצוע הוראות אלו יבטיחו שגימורו המושלם של הכיור יישמר לאורך שנים. יש לשטוף את הכיור היטב לאחר כל שימוש ולייבש אותו במטלית נקייה. כדי לנקות את הכיור, נגב עם מטלית לחה ומעט נוזל כלים לשטיפה. שטפו ביסודיות. לטיפול בכתמים קשים, יש לערבב מים חמים עם נוזל לשטיפת כלים. מרח את התערובת עם ספוג בתנועות סיבוביות. המתן כדקה ושטוף היטב. כדי לטפל בכתמי אבנית יש למרוח מעט חומץ, להמתין כ-20 דקות ולשטוף. לא להשתמש בספוגים ממתכת, צמר פלדה, חומרים גורמי שחיקה, סודה קאוסטית, מלבין, כלור, חומרי ניקוי מבוססי אלכוהול בריכוז גבוה, חומצה פורמית, חומצת לימון, חומרי ניקוי על בסיס ממסים, מלבינים, או חומרים הגורמים לקורוזיה. הימנע מלשפוך גריז, או שמן חם לכיור כדי למנוע נזק לצינור ניקוז.

 הוראות טיפול