מקלחות מותאמות אישית

לגלות הנאה של מקלחת ללא תחרות

המקלחת המושלמת מעמידה את הצרכים והרצונות שלכם מעל לכל דבר אחר. היא יוצרת מקום של ה"אני" המספק את הרצונות האישיים שלכם. יותר מסתם רק מקלחת - זהו אזור בריאות, מקום בו מים מקבלים חיים משלהם. ואיפה שאתם אוהבים להעביר את הזמן.

AQUASYMPHONY: לוקסוס טהור

דמיינו לעצמכם שאתם יכולים להתחיל כל יום בטיול אל גן העדן. AquaSymphony של GROHE מאפשר לכם להימלט לרגע ולהיכנס לעולם אחר: עולם בו משחק הגומלין של מים מרנין ומחדש אתכם, שוטף אתכם באור צבעוני רך ומרגיע אתכם עם צלילים מרגיעים. הופך לחלק מקומפוזיציה המעוררת את כל החושים - הסימפוניה של המקלחת.

אין סוף דרכים ליהנות ממים

AquaSymphony מתזמר מים. בכל צורותיו ועיצוביו הנהדרים. עדין כמו ערפל ים. ממריץ כמו מפל. הדרך שלכם ליהנות במאה דרכים שונות. נגנו ותנצחו על מוזיקת המים שלכם. עם AquaSymphony תוכלו ליצור את רגע המקלחת המושלם שלכם.

לגלות את AquaSymphony

F-DIGITAL DELUXE הגיע הזמן ליצור ספא אישי משלכם

תיצרו את חווית הספא האישי המותאם לכם אישית עם GROHE F-digital Deluxe. המקלחת הקוסמופוליטית רבת-חיישנים זו תמריץ את כל החושים שלכם ותהפוך את חדר האמבטיה שלכם לחלל מפנק לרווחה פיזית, רגשית ורוחנית. אפליקצית ה-GROHE F-digital Deluxe האינטואיטיבית מאפשרת לכם לעצב את השילוב האישי שלכם בתאורה, צליל ואדים - באמצעות מסך מגע, או חיבור Bluetooth® אלחוטי - למתחם ספא ייחודי בביתכם.

כרומוטרפיה לנשמה

הפכו את חווית המקלחת שלכם לשלמה לחלוטין על ידי כך שתעטפו את עצמכם בווילון של צבע.

דרשו את התכונות הטבעיות של אמבט אדים

אדים עדינים, ידועים זה מכבר בגלל השפעותיהם החיוביות הרבות, זמין כעת במקלחת שלכם.

תנו למוזיקה לגעת בכם

תנו לצלילי המוזיקה החביבה שלכם להתמזג במוזיקה של מים ניתזים.

חגיגה מדהימה לחושים - ממש בקצות אצבעותיכם

אפליקציה גאונית אחת לנצח על אנסמבל מושלם. קופסה של יחידת בסיס F-digital Deluxe ונייד של אפל או אנדרואיד אשר מותקן בו אפליקציית GROHE SPA, מאפשרים שליטה מושלמת באור, צליל ואפילו אדים - כמו גם מודולים אינדיבידואליים. הנחו להופעה להתחיל.

לגלות את F-Digital Deluxe

עכשיו זה תורכם