מקלחות גלויות

קיצור הדרך שלכם מתכנון עד הנאה

מקלחות גלויות מ-GROHE מאפשרות לכם להפוך את התוכניות שלכם למציאות ביתר קלות ממה שהייתם מאמינים שאפשר. מתכנון להנאה יכול להיות צעד פשוט כל כך.

התרמוסטטים של GROHE עם טכנולוגיית TurboStat שוכנים בלב כל מערכות המקלחת שלנו. הם מספקים את טמפרטורת המקלחת הנכונה בשבריר שנייה ושומרים עליה קבועה - הבטחה למקלחת מפנקת בטמפרטורה מבוקרת לחלוטין. מערבלי מקלחת תרמוסטטיים של GROHE מצוידים בכפתור SafeStop שנקבע על 38° כדי למנוע מהילדים להעלות בטעות את הטמפרטורה. הידיות הארגונומיות נותנות אחיזה טובה בכל עת, אפילו עם ידיים רטובות, או מסובנות. המעבר בין ראש מקלחת או יד הוא פשוט בתכלית עם Aquadimmer או SmartControl.

RAINSHOWER SMARTCONTROL
נחשף הכל יתגלה

אם אתם מתכננים חדר אמבטיה חדש או שיפוץ, GROHE SmartControl Exposed הוא פתרון אידיאלי. מערכת המקלחת GROHE Rainshower SmartControl בעלת הקיר גורם להתאמה להיות עניין פשוט - אבל התוצאה מהממת עוד יותר.

זמין בשתי גרסאות שונות, DUO עם שלושה לחצני SmartControl, שני סילוני ראש מקלחת בתוספת מקלח יד ו-MONO עם שני לחצני SmartControl, ראש מקלחת עם מרסס אחד ומקלח יד, העיצוב של GROHE SmartControl Exposed כולל מדף מובנה המציע מקום לשמפו וג'ל מקלחת. המאפיינים הרבים של GROHE SmartControl - מהשימוש האינטואיטיבי בכפתורי SmartControl, שליטה מושלמת בעוצמה ובטמפרטורה וכלה במבחר של גימורים לראשי המקלחת - מבטיחים הנאה רבה יותר מתחת למקלחת.

לגלות את Rainshower SmartControl 360

Our Rainshower 360 head showers give you the choice of different spray types: from the wonderfully refreshing GROHE PureRain spray to the revitalising Bokoma spray and the Massage sprays.

GROHE SmartControl Excealed, עוצב להביע אמירה בחדר האמבטיה שלך, משלב שליטה אינטואיטיבית עם המקלחת המענגת האולטימטיבית. בסיבוב כפתור תוכלו לבחור בדיוק את העוצמה המתאימה ואת הטמפרטורה האידיאלית. ובלחיצת כפתור תוכלו לבחור את המרססים מהם תרצו ליהנות כדי ליצור את חווית המקלחת האישית שלכם.

RAINSHOWER 310 לחבר יחדיו את
המרכיבים החיוניים של מקלחת נהדרת.

Rainshower 310 היא מערכת שלמה שיש בה את הכל. היא מגיענ עם מקלחת רחבה ויפה בגוון כרום נוצץ הנותן כיסוי גוף מלא, ומרסס רך ומרענן. מקלח היד החדשני מציע מגוון מדהים של צורות ריסוס לבחירה. GROHE CoolTouch, שמבטיח כי הברזים שלכם לעולם אינם חמים יותר מזרם המים, הוא רק עוד אחד מהיתרונות הרבים שתוכלו ליהנות מהם עם Rainshower 310.

EUPHORIA 260
כל דבר מהרפיה להמרצה

Euphoria 260 מצדיקה את השם שלה בכל פעם שאתם נכנסים מתחת למקלחת. במרכז פני המרסס מצופה כרום מבריק יש כפתור מיוחד. זה המאפשר לכם לבחור בין אזורי ריסוס שונים, תוך התאמת רוחב הריסוס ואת עוצמת זרימת המים. אזור 1 מספק מרסס סילון ממוקד למקלחת מחייה, אידיאלי לשטיפת המתח מכם — ושמפו. אזור 2 מספק את הטוב משני העולמות - מרסס רחב יותר המציע אפקט ממריץ ועם זאת מרגיע. אזור 3 הוא הריסוס הרחב ביותר - עבור כיסוי גוף מלא ואפקט מקלחת רך ומרענן.

מ- L ל- XXL ובחזרה שוב

שלושה אזורים של הנאה ממקלחת בקצות האצבעות. עבור מאחד לשני עם סיבוב הכפתור. כל שעליכם לעשות הוא לסובב את הכפתור ברציפות, אתם יכולים ליהנות ממרסס הסילון העוצמתי, ואחריו מרסס SmartRain הרחב יותר לקבלת אפקט ממריץ ועם זאת מרגיע ולהמשיך למרסס הגשם המלא לתחושת גשם קיצי רך. המשיכו לסובב כדי לעבור שוב דרך כל שלושת האזורים.

TEMPESTA 210
פשוט תחושה מקלחת נהדרת

ראש המקלחת המלוטש והחלק והפרופיל הצילינדרי הופכים את ה-Tempesta Cosmopolitan 210 לבחירה המושלמת לחדרי אמבטיה מודרניים ואדריכליים. מערכת מקלחת קלה להתקנה, Tempesta Cosmopolitan 210 מציע את כל היתרונות של טכנולוגיית GROHE. זרוע המקלחת וראש המקלחת ניתנים לסיבוב כדי ליצור את הזווית המושלמת. מסילת המקלחת כוללת מוביל מים פנימי והטכנולוגית GROHE TurboStat של התרמוסטט פירושה שניתן לעשות מקלחת מפוארת שתמיד תשאר בטמפרטורה שנבחרה מראש.

מכוסה כרום טהור

מלוטשת ונוצצת, Tempesta 210 תופסת את העין עם הצורה המינימליסטית שלה וגימור כרום יפה. משטח הכרום הנוצץ ומשחק טיפות מים יוצרים אפקט מרתק לאפילו יותר להנאה ממקלחת.

לגלות את מערכת המקלחת Tempesta

מצאו את מקלחת GROHE SMARTCONTROL הנכונה שתתאים לכל הצרכים שלכם.

עכשיו זה תורכם