מקלחות מוסתרות

היתרונות המוסתרים של טכנולוגיה נסתרת

המרחב הוא מצרך חשוב ולעיתים קרובות נמצא במחסור. התקנות נסתרות מאפשרות יותר מקום מתחת למקלחת מבלי להתפשר על הפונקציונליות או הנוחות. הם מציעים גם יתרונות נוספים מהסוג המעשי: ניקוי הופך למהיר ונוח יותר. טכנולוגיה מוסתרת: יש בזה מן יותר בשבילכם.

מינימליזם טהור: GROHTHERM SMARTCONTROL & RAINSHOWER 310 SMARTACTIVE

כשיש לכם את הלוקסוס של תכנון המקלחת שלכם מאפס, Grohtherm SmartControl בשילוב עם Rainshower SmartActive 310 זו אופציה נהדרת. עם ההתקנה הסמויה והעיצוב הדק ביותר שלה, Grohtherm SmartControl מאפשרת יותר מקום מתחת למקלחת ומראה מסודר ונקי. הוא מציע גם יתרונות נוספים מהסוג המעשי: ניקוי הופך למהיר ונוח יותר. מקלחת עם Rainshower SmartActive 310 הופכת להיות התענוג שיש לצפות לו כל יום, הודות לפרופורציות הנדיבות של ראש המקלחת פלוס שני סוגים של צורת ריסוס המאפשרים לכם לבחור בין מרסס GROHE PureRain רך ומרגיע לבין GROHE ActiveRain החדש המעורר - או שילוב של שניהם.

הגימור המושלם-לכל צורה מעגול למרובע

הגימור המושלם
לכל צורה מעגול למרובע

לרחוץ מכם שמפו
לרחוץ מכם מתח

תוכלו לבחור בין גשם בקיץ עדין ומבול - בלחיצת כפתור. המרסס המרכזי של GROHE ActiveRain מספק דפוס ריסוס עוצמתי השוטף כל זכר של שמפו, במהירות וביעילות, וממריץ את קרקפתכם לתחושה נקייה ומעקצצת. או לעבור למרסס GROHE PureRain ולהירגע תחת מקלחת גשם רכה ומרעננת.

העיצוב של Grohtherm SmartControl עובר הרבה מעבר לפונקציונאליות. המראה הדק והמעודן שלו מתאים להפליא לכל חדר אמבטיה. לוחות הקיר הדקים לכדי 10 מ"מ הופכים את הסטים של ווסתי Grohtherm SmartControl לאלגנטיים וחוסכים במקום.

הטוב משני העולמות: מערכת מקלחת קומבינציה GROHE SMARTCONTROL

הגמישות מתארת בצורה הטובה ביותר את הסיבה לבחירת מערכת המקלחת קומבינציה GROHE SmartControl, המציעה מגוון אפשרויות התקנה ושילובים אפשריים.

פירוש הדבר למשל שאתם חופשיים למקם את התרמוסטט או אנכית מתחת לראש המקלחת או, אם תבחרו, הרחק מהציר המרכזי - או אפילו על אחד מקירות הצד של המקלחת. גמישות גם מרחיבה את הדרך בה אתם יכולים לשלב את התרמוסטט עם ראשי מקלחת, יד או גוף של GROHE אחרים, יצירת חווית המקלחת אישית שלכם. יש לכם גם אפשרות להפוך את האמבטיה למקלחת - על ידי שילוב של התרמוסטט SmartControl עם כניסת אמבטיה ומקלח יד.

הפתרון "excealed" זמינה בגירסאות Duo ו-Mono וגם מציע שטח מדף עבור שמפו וג'ל מקלחת. עם מערכת מקלחת GROHE קומבי SmartControl, הצנרת רצה בתוך הקיר, ומחברת את התרמוסטט SmartControl לראש המקלחת. בלי מוט מקלחת אומר שניקוי הוא ללא מאמץ - רק עוד אחד מההנאות שתוכלו לצפות ממערכת המקלחת GROHE SmartControl Combi.

ראשי המלקחת שלנו Rainshower 360 מעניקים לכם את האפשרות לבחור בסוגי מרססים שונים: ממרסס GROHE PureRain המרענן להפליא ועד למרסס Bokoma המחייה וריסוסי העיסוי.

גלו עוד אודות Rainshower 360

GROHE SmartControl Excealed, עוצב להביע אמירה בחדר האמבטיה שלך, משלב שליטה אינטואיטיבית עם המקלחת המענגת האולטימטיבית. בסיבוב כפתור תוכלו לבחור בדיוק את העוצמה המתאימה ואת הטמפרטורה האידיאלית. ובלחיצת כפתור תוכלו לבחור את המרססים מהם תרצו ליהנות כדי ליצור את חווית המקלחת האישית שלכם.

גלו עוד אודות SmartControl Excealed

מצאו את מקלחת GROHE SMARTCONTROL הנכונה שתתאים לכל הצרכים שלכם.

עכשיו זה תורכם